Deputeti i PDK-së e gërryen tavolinën duke protestuar me shishe në Kuvend

HomeLajme

Deputeti i PDK-së e gërryen tavolinën duke protestuar me shishe në Kuvend

Gërvishje të shumta ka pësuar tavolina te ulësja e deputetit të PDK-së, Ferat Shala, i cili ka përdorë një shishe të qelqit për të krijuar zhurmë në m

Lajm i mirë për studentët: Hapet aplikimi për shtesën prej 100 euro
Gjykata në Gjilan merr vendim për të dyshuarin që u kap me mbi 5 kg marihuanë
“Na la bashkë me bebin që e donte aq shumë…”, fjalët prekëse të familjarit për 28-vjeçaren që vdiq nga COVID-19

Gërvishje të shumta ka pësuar tavolina te ulësja e deputetit të PDK-së, Ferat Shala, i cili ka përdorë një shishe të qelqit për të krijuar zhurmë në mënyrë që t’ia vështirësojë pozitës mbajtjen e seancës.

Opozita ka nisur veprimet në Kuvend për t’ia bërë të vështirë pozitës që ta vazhdojë seancën e sotme të Kuvendit.

Deputetë të opozitës kanë goditur tryezat dhe kanë fishkëlluar, ndërsa deputetët e LVV-së po flasnin në foltore.

E tavolina e deputetit Ferati duket kështu: