‘Desa jonë, ke me na mungu të gjithëve’

HomeLajme

‘Desa jonë, ke me na mungu të gjithëve’

Lajmi për vdekjen në moshë të re të Qendresa Hazirit nga Bresalci i Gjilanit, është pritur me dhembje e trishtim te shoqet e saj, të afërmit dhe miqtë

Gjilanasi Nazim Rexhepi përsëri në Këshillin e Madh Komunal të Langnaut i.E.
Jetë e shtrenjtë në Kosovë, vaji u shtrenjtua 47% për një vit, pagat u rritën 34 euro për 8 vite
Komuna e Gjilanit do të mbajë 17 dëgjime publike me qytetarë për planifikimin e buxhetit komunal për vitin 2023

Lajmi për vdekjen në moshë të re të Qendresa Hazirit nga Bresalci i Gjilanit, është pritur me dhembje e trishtim te shoqet e saj, të afërmit dhe miqtë e familjes.

‘Desa jone ka me na mungu te gjitheve! Mos harro qe une gjithmone do te mbaje te gjalle te nipi jone Akili. Ai ka me e dit qe Desa ka qene nje vajze e fort e shume krenare. Mos harro… Zoti prej te gjithe ne, vendosi te te marr ty afer tij!’ ka shkruar në dedikimin e saj Fiona Shkodra.

Kurse Blerim Haziri, këshilltar komunal, ka bërë këtë dedikim:

‘Zoti të mëshiroftë kusherinë, ndersa bacen Agush dhe nanën e saj, znj Zarife, Allahu i forcoftë në këto ditë të vështira për humbjen e bijës së tyre’. /Mediafokus.info