Ditë me diell sot, kaq do jenë temperaturat maksimale

HomeLajme

Ditë me diell sot, kaq do jenë temperaturat maksimale

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin 3-5 gradë celsius, ndërkaq ato maksimale pritet të arrijnë deri në 22 gradë. Do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga jugu e jugperëndimi 3-8m/s.

Sot më freskët, temperaturat deri në 27 gradë
E konfirmon Policia: Një i vrarë dhe një i plagosur në Gjilan
Lutfi Haziri kritikon qeverinë për mos ndarjen e buxhetit për Stadiumin: Kjo është goditje për Gjilanin

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin 3-5 gradë celsius, ndërkaq ato maksimale pritet të arrijnë deri në 22 gradë.

Do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga jugu e jugperëndimi 3-8m/s.