Don Xhoni ndahet nga e dashura ruse, reagimi i saj konfirmon gjithçka

HomeLajme

Don Xhoni ndahet nga e dashura ruse, reagimi i saj konfirmon gjithçka

Reperi i njohur, Don Xhoni është komentuar shpeshherë në media rozë për lidhjen e tij me modelen ruse, Ariana Lirey. Gjatë muajit dhjetor të vitit të

“Zjarri në autobus nisi në pjesën e përparme”, dëshmitari: Pamje e frikshme, është shkrirë llamarina
Ekskluzive: KFOR-i është gati – pasdite pritet ndërhyrja në Veri
Policia në Gjilan me Plan Operativ për kontrollin e motoçikletave

Reperi i njohur, Don Xhoni është komentuar shpeshherë në media rozë për lidhjen e tij me modelen ruse, Ariana Lirey. Gjatë muajit dhjetor të vitit të kaluar, dyshja konfirmuan lidhjen e tyre përmes një foto, ku shiheshin në Dubai.

Mirëpo, duket se çifti janë ndarë dhe këtë e ka konfirmuar modelja, e cila ka shkruar në Instagram: “Ishte një histori e bukur, mirupafshim”, mesazh të cilin e ka bashkangjitur me një emoji të zemrës së thyer.

“Përkushtimi që unë ta dhashë ty nuk krahasohet as me qentë më besnikë. Tani mund të jesh krenarë për veten tënde”, ka shtuar ajo më tej.

Dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale, derisa modelja ka vendosur që të mbajë akoma fotografinë me reperin, edhe pse ky i fundit e ka fshirë atë.