Drejtorët e rinj nisin zyrtarisht punën në gjashtë klinikat e QKUK-së

HomeLajme

Drejtorët e rinj nisin zyrtarisht punën në gjashtë klinikat e QKUK-së

Gjashtë klinika të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës zyrtarisht janë bërë me drejtorë të rinj. Drejtorët e rinj kanë nënshkruar sot kontratat

Kurti: Pas 14 shkurtit, korrupsioni s’mundet me qenë i lidhur me Qeverinë
A do të votohet Trusti sot në Kuvend? Kjo është përgjigja e Lutfi Hazirit
Nëntë mujori i Qeverisë, Kurti: Nuk heqim dorë nga ndryshimi që kemi filluar

Gjashtë klinika të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës zyrtarisht janë bërë me drejtorë të rinj.

Drejtorët e rinj kanë nënshkruar sot kontratat e punës, njofton Klankosova.tv.

Arsim Behramaj, është drejtor i klinikës së ORL-së, Faton Kutllovci, i klinikës së Psikiatrisë, Shkendije Nuza, e klinikës së Radiologjisë, Edmond Komoni, i Neurologjisë, Ardian Millaku, i klinikës së Onkologjisë dhe Ardian Shefkiu, drejtor i Klinikës së Kirurgjisë së fëmijëve.