Drita shokon gjigantin holandez Feyenoord

HomeUncategorized

Drita shokon gjigantin holandez Feyenoord

Drita po tregon një nga paraqitjet më të mirë në historinë e saj. Gjilanasit përmbysën disavantazhin ndaj Feyenoordit nga 1-0 në 1-2.   Marko Simonovski dhe Astrit Fazliu brenda 4 minutave shënuan për të kaluar në epërsi Dritën. Til kishte shënuar fillimisht për Feyenoordin.

Reagon PDK: Sondazhet e porositur nuk mund ta përcaktojnë fituesin në Gjilan
Aksident në rrugen Gjilan – Prishtinë, pesë persona të lënduar
Motiv i lartë për fitoren e PDK-së edhe në Pogragjë

Drita po tregon një nga paraqitjet më të mirë në historinë e saj.

Gjilanasit përmbysën disavantazhin ndaj Feyenoordit nga 1-0 në 1-2.

 

Marko Simonovski dhe Astrit Fazliu brenda 4 minutave shënuan për të kaluar në epërsi Dritën.

Til kishte shënuar fillimisht për Feyenoordin.