Dy persona e bëjnë për spital një person tjetër duke e goditur me dorëza të armës në Gjilan

HomeLajme

Dy persona e bëjnë për spital një person tjetër duke e goditur me dorëza të armës në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rrahje që ka ndodhur në Gjilan. “Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se dy të dyshuar meshkuj kosovarë nën k

Ndërron jetë i plagosuri 24 vjeçar në poligonin e shenjëtarisë
“S’jemi takuar asnjëherë me Kurtin”, Ibrahimi ankohet se Qeveria nuk po bashkëpunon me komunat
KBI në Gjilan ndan 80 pako ushqimore për nder të Ditës së Pavarësisë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rrahje që ka ndodhur në Gjilan.

“Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se dy të dyshuar meshkuj kosovarë nën kërcënimin e armës e kanë rrahur brutalisht duke e goditur me dorëza të armëve.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor”, thuhet në njoftim.

Njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër gjendet në arrati. Rasti nën hetime