Dy personat që humbën jetën në aksidentin e sotëm në Malishevë

HomeLajme

Dy personat që humbën jetën në aksidentin e sotëm në Malishevë

Dy persona e humbën jetën sot si pasojë e një aksidenti që ndodhi në fshatin Drenoc të Malishevës. Këta dy persona ishin shoferët e veturave, të ci

Sot temperatura pritet të shkojë deri 35 gradë
Qeveria miraton Projektligjin e Byrosë Shtetërore për Verifikimin dhe Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikueshme
Aksidentohet automjeti i zjarrfikësve në Kllokot

Dy persona e humbën jetën sot si pasojë e një aksidenti që ndodhi në fshatin Drenoc të Malishevës.

Këta dy persona ishin shoferët e veturave, të cilat u aksidentuan me njëri-tjetrin, raporton Gazeta Sinjali.

Të vdekur në këtë aksident mbetën Labinot Zogaj dhe Hud Morina.

Për vdekjen e tyre, ka shkruar edhe kryetari i Malishevës, Ekrem Kastrati, i cili iu ka shprehur ngushëllime familjarëve të të vdekurve.