Dy të vdekur dhe 224 persona rezultojn pozitiv me Covid-19

HomeShëndeti

Dy të vdekur dhe 224 persona rezultojn pozitiv me Covid-19

Për një muaj 604 qytetarë humbën betejën me Covid-19
Vitia: Nga e hëna nuk mund të hyhet në lokale pa certifikatën e vaksinimit apo testet kundër COVID-19
Gjilanasi rrah brutalisht kunatën e tij, e bën për spital – vet përfundon në pranga