‘E bënë për inati’: Kurti flet për aksionin e PSD’së me miell kundër Hekuran Muratit

HomeLajme

‘E bënë për inati’: Kurti flet për aksionin e PSD’së me miell kundër Hekuran Muratit

Kryeministri Kurti gjatë konferencës së sotme u deklarua edhe rreth aksionit të djeshëm të PSD-së ndaj Hekuran Muratit. Ai tha se kjo u bë për inat

Vjehrri vret dhëndrin shqiptar në Belgjikë
Ky është zyrtari i Policisë që u kap me kokainë në Gjilan
Në Kosovë nafta më shtrenjtë se në Slloveni, këto janë çmimet atje dhe këtu

Kryeministri Kurti gjatë konferencës së sotme u deklarua edhe rreth aksionit të djeshëm të PSD-së ndaj Hekuran Muratit.

Ai tha se kjo u bë për inati.

“Nëse je kundër kësaj pakoje, mund të ndërmarrësh edhe aksion kundër ministrit të Financave, Punës dhe Transfereve. Përndryshe, nuk kemi të bëjmë as me kritika as me kundërshtim, veçse me inati.”

“Pra mund të jesh kundër kësaj pakoje, ose mund të jesh i udhëhequr nga inati. Secila më keq se tjetra”, tha ai.