E dhimbshme: Familja e aksidentuar sot në mëngjes kishin ardhur për pushime në vendlindje

HomeLajme

E dhimbshme: Familja e aksidentuar sot në mëngjes kishin ardhur për pushime në vendlindje

Sh.Sopaj, 36-vjeç dhe M.Sopaj, 35 vjeçe është çifti që humbi jetën në orët e hershme të mëngjesit në një aksident trafiku në magjistralen Podujevë-Pri

Mali i Zi lehtëson masat anti-COVID nuk kërkohet certifikatë e vaksinimit
Propozohet avancimi edhe i dy prokurorëve në Apel, shpallen dy pozita në Prokurorinë e Gjilanit
Banorët e fshatrave të Vitisë të shqetësuar nga zjarrëvëniet e qëllimshme dhe deponitë ilegale të mbeturinave

Sh.Sopaj, 36-vjeç dhe M.Sopaj, 35 vjeçe është çifti që humbi jetën në orët e hershme të mëngjesit në një aksident trafiku në magjistralen Podujevë-Prishtinë.

Dy fëmijët e tyre që ishin në veturë kanë pësuar lëndime trupore dhe ndodhen në klinikë.

Ata po vinin për pushime në vendlindje kur vetura e tyre u përplas në një autobus.

Policia e Kosovës është duke u marrë me aksidentin.