E dhimbshme: Humb jetën 20-vjeçarja që u aksidentua para tetë ditësh në Krushë të Madhe

HomeLajme

E dhimbshme: Humb jetën 20-vjeçarja që u aksidentua para tetë ditësh në Krushë të Madhe

Një 20 vjeçare e cila u aksidentua më 17 maj, në Krushë të Madhe, ka humbur jetën sot, raporton Gazeta Sinjali. Lajmin e kanë konfirmuar edhe nga P

Dy palët do t’i kenë nga tetë orë kohë të shtunën, marrëveshja për heqjen e Policisë dhe barrikadave në veri
Gjermania dhe Kosova nënshkruajnë marrëveshje në mbështetje të FSK-së në vlerë prej 1 milion euro
I rrotullohet traktori në Pidiq, humb jetën një person

Një 20 vjeçare e cila u aksidentua më 17 maj, në Krushë të Madhe, ka humbur jetën sot, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës dhe kanë njoftuar se trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Viktima ishte aksidentuar më 17 maj, derisa ishte duke e kaluar rrugën.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.