E dhimbshme/ Kjo është studentja që humbi jetën në aksident derisa po kthehej në Kosovë

HomeLajme

E dhimbshme/ Kjo është studentja që humbi jetën në aksident derisa po kthehej në Kosovë

Sot është raportuar se studentja, Donika Nikollbibaj, e cila po vijonte studimet në Verona të Italisë, derisa po kthehej në Kosovë, është aksidentuar

Policia me plan operativ për sigurinë e qytetarëve në natën e Vitit të Ri
Alban Hyseni i bënë publike obligimet financiare të Komunës së Gjilanit
Zhduket personi që kërkoi ndihmë “për vëllain e tij të sëmurë”

Sot është raportuar se studentja, Donika Nikollbibaj, e cila po vijonte studimet në Verona të Italisë, derisa po kthehej në Kosovë, është aksidentuar dhe si pasojë e ndjera ka humbur jetën.

Lajmin e bëri të ditur Kolë Krasniqi, daja i të ndjerës, i cili thotë se e ndjera sapo kishte përfunduar studimet dhe kishte nënshkruar kontratën e punës.

“…u nise për Kosovë, e vdekja tragjike të rrëmbeu në lulen e rinisë duke ti ndërprerë te gjitha ëndrrat e jetës dhe duke na lënë përjetë me zemër te thyer dhe me lot në sy“, ka shkruar Krasniqi në profilin e tij në Facebook.

May be an image of 1 person and outdoors