E dhimbshme: Ndahet nga jeta 2 vjeçari nga Gjilani

HomeLokale

E dhimbshme: Ndahet nga jeta 2 vjeçari nga Gjilani

Është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur në moshen 2 vjeçare Marsi Xhemaili raporton 06 Press. Lajmin për vdekjen e tij e kant dhënë familjarët e

Leonora Morina – Bunjaku: Të gjitha ndërmarrjet do të kenë përkrahjen tonë dhe pa asnjë diskrimin për askënd
Qeverisja aktuale i ka harruar çiklistët, por Partia Demokratike do të jetë gjithmonë në përkrahjen e tyre
Dy gra rrahen mes vete te Stacioni Autobusave në Gjilan, njërës i caktohet masa paraburgimit

Është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur në moshen 2 vjeçare Marsi Xhemaili raporton 06 Press.

Lajmin për vdekjen e tij e kant dhënë familjarët e tij.

Njoftim Mortor

Me pikëllim të thellë, njoftojmë farefisin, shokët dhe miqtë se sot me datë: 16 Korrik ka ndërruar jetë në mënyrë të pa pritur, më i dashuri ynë, djali jonë në moshën 2 veqare.
Marsi Xhemaili💙

Varrimi bëhet sot me datë: 16.07.22, me Ikindi ora 17:00, pranë varrezave të qytetit ne Gjilan
Shpirti i Marsit u prehtë në paqe
Të pikëlluar Familja Xhemaili

Të pamet bëhen ditën e diel,
Gjilan, Lagjja Dardania, rr.4/108 ( ish Rruga e 6-të)