E dhimbshme: Vdes i riu nga Gjilani, Artan Miftari

HomeLajme

E dhimbshme: Vdes i riu nga Gjilani, Artan Miftari

Para disa minutave papritur ka ndërruar jetë i riu nga Gjilani, Artan Miftari. Lajmin për humbjen e jetës së tij e kanë bërë të ditur familjarët e

Para disa minutave papritur ka ndërruar jetë i riu nga Gjilani, Artan Miftari.

Lajmin për humbjen e jetës së tij e kanë bërë të ditur familjarët e tij, përmes një postimi në Facebook.

Artani do të mbahet në mend si një njeri i urtë ,qytetarë shembull dhe një punëtor i zellshëm, sipas familjarëve të Artanit, mësohet se shkak i vdekjes është bërë një sulm kardiak të cilit nuk mundi ti mbijetojë.

Njoftimi i plotë:

Ky është njoftimi nga vllau i tij:

Ahhh bre vlla sun e kalove këtë sfid të jetës.

Familjarë,miq dhe dashamirë me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot ndërroi jet vëllau jonë Artani.
Varrimi do të bëhet nesër me datë 29.01.2022 me Namazin e Ikindisë.

All-llahu të shpërbleftë me Xhehnet vlla.