E papritur, vaji bie nën 2 euro

HomeLajme

E papritur, vaji bie nën 2 euro

Vaji i lulediellit ka arritur diku dhe për një kohë që të bie në çmim. Në fotografinë e siguruar nga Klan Kosova shihet se çmimi ka rënë nën dy eur

PZAP ka pranuar 46 ankesa me pretendimet se ka pasur parregullsi në ditën e votimit
Ish-ambasadori i ShBA-së, Kosnett: Kosova të njihet nga 5 vendet e BE-së
Kurti prezanton pakon e re ekonomike: 50 euro për sektorin publik, 100 për studentët dhe pensionistët, subvencionim për kursimin e energjisë

Vaji i lulediellit ka arritur diku dhe për një kohë që të bie në çmim.

Në fotografinë e siguruar nga Klan Kosova shihet se çmimi ka rënë nën dy euro, çmim ky që duket shumë i lirë marrë parasysh periudhën e inflacionit.

Së paku në marketin ku është shkrepur kjo fotografi, dhe me sasi të limituar, një shishe vaji mban një çmim të tillë.