E tmerrshme: Burri vret gruan shtatzënë para Gjinekologjisë në QKUK

HomeLajme

E tmerrshme: Burri vret gruan shtatzënë para Gjinekologjisë në QKUK

Një person dyshohet se ka vrarë bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur para pak minutash dhe akoma nuk dihen detaje. Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë dhe drejtorin e klinikës, por ende nuk kanë kthyer përgjigje.

Rizvanolli: Marrëveshja me MCC-në do të ndihmojë për pavarësinë energjetike të Kosovës
“Po vazhdojnë punët milionëshe: QKMF e Gjilanit, Tregu i Gjelbër, Çarshia, Çerdhja në Arbëri, Stadiumi…”
Nis takimi trepalësh në Bruksel

Një person dyshohet se ka vrarë bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur para pak minutash dhe akoma nuk dihen detaje.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë dhe drejtorin e klinikës, por ende nuk kanë kthyer përgjigje.