Lajm i trishtë: Vetura godet për vdekje këmbësorin në Gjilan

HomeLajmeLokale

Lajm i trishtë: Vetura godet për vdekje këmbësorin në Gjilan

Para pak minutave ka ndodhur një aksident trafiku në rrugen "Idriz Seferi" në Gjilan raporton 06 Press. Sipas informatave të para të siguruara nga

Osmani kërkon ndihmën e SHBA-së për adresimin e pasojave pas rritjes së çmimeve
“Kombi i Kosovës është në zemrat e të gjithë familjes tonë”, fjalimi i plotë i Presidentit Biden
Konfiskohen mbi 1 mijë m3 dru në Kosovë, dënimi deri në 3 vjet për vjedhje të tyre

Para pak minutave ka ndodhur një aksident trafiku në rrugen “Idriz Seferi” në Gjilan raporton 06 Press.

Sipas informatave të para të siguruara nga 06 Press dyshohet se një veturë ka goditur një këmbësor.

Këmbësori ka marr lëndime të rënda nga goditja dhe dyshohet se ka ndërruar jetë.

Në vendin e ngjarjes janë parë njësitet policore ndërsa viktima është dërguar me urgjencë në spitalin e Gjilani. /06Press/