E turpshme/ Një person në Gjilan e rrahu nënën pas një mosmarrëveshje

HomeLajme

E turpshme/ Një person në Gjilan e rrahu nënën pas një mosmarrëveshje

Në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës është raportuar për dhunë në familje, në Gjilan. shkruan 06 Press. Policia e Kosovës përgjatë ditës së

Policia e Gjilanit me fushatë informuese për pajisje me targa RKS
Një shtet me 1.8 milionë banorë e me 510 qendra masazhi, lulëzon prostitucioni në Kosovë
Daut Haradinaj viziton vendin ku u vranë Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka, kërkon vendosjen e një pllake përkujtimore

Në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës është raportuar për dhunë në familje, në Gjilan. shkruan 06 Press.

Policia e Kosovës përgjatë ditës së djeshme ka arrestuar një person, pasi i njëjti dyshohet se ka rrahur nënën e tij, duke i shkaktuar lëndime trupore.

“DHUNË NË FAMILJE

Gjilan, 09.08.2021-17:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht nënën e tij  viktimën femër kosovare me ç’ rast i ka shkaktuar lëndime trupore. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës.