Edhe sot temperatura përvëluese, por mund të bie shi

HomeLajme

Edhe sot temperatura përvëluese, por mund të bie shi

Do të mbajë mot me diell dhe vapë. Pasdite parashihen vranësira të dendura të cilat mund të sjellin shi të dobët në viset e ulëta, ndërsa në viset e l

Aksioni me dy të arrestuar në Karaçevë, Policia tregon se çka konfiskuan në shtëpitë e të dyshuarve
Haxhiu tallet me kërkesat e Qeverisë për kursim të rrymës: Me çka me u nxe, me fara të kumbullave?
Kurti uron 28 Nëntorin: Le t’i bëhemi krah secilit shqiptar

Do të mbajë mot me diell dhe vapë. Pasdite parashihen vranësira të dendura të cilat mund të sjellin shi të dobët në viset e ulëta, ndërsa në viset e larta parashihen reshje te intensitetit mesatar.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 30-35 gradë Celsius.

Boshatiset Dhërmiu, Rama godet bizneset: Çmimet janë marrëzi e palogjikshm…
Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit.