Ekskluzive: Ditë të mira për Gjilani, rikthehet Tali

HomeLajmeSport

Ekskluzive: Ditë të mira për Gjilani, rikthehet Tali

Ditë të mira priten për Gjilanin në të ardhmen. Mësohet se Florim Zuka pritet të rikthehet dhe ti shlyejë borxhet e futbollistëve për ti mbajtur të

Dyshohet se Dardan Krivaqa është duke u fshehur në komunën e Gjilanit
“Fluturon” çmimi i drunjëve në Kosovë, katër drunjë të shkurtuar po shiten 4,79 euro
Edhe dy ditë me temperatura verore, të shtunën kthehen reshjet e shiut

Ditë të mira priten për Gjilanin në të ardhmen.

Mësohet se Florim Zuka pritet të rikthehet dhe ti shlyejë borxhet e futbollistëve për ti mbajtur të gjithë ata për pjesën tjetër të stinorit.

Kanal10 mëson se kjo ka ndodhur pas shumë negociatave ndërmjet bordit menaxhues së bashku me futbollistët dhe kryetarin, Talin.

I vetmi futbollisti i cili pritet të largohet nga Gjilani është Agustin Torrasa.