Fansja në Gjilan ia hedh Ledri Vulës reçipetat në skenë

HomeLajme

Fansja në Gjilan ia hedh Ledri Vulës reçipetat në skenë

Hedhja e reçipetave në skenë gjatë performances së një artisti është kthyer tashmë në trendin e kohës. Ishte këngëtari kolumbian Maluma që e

Ministri Stefanoviq takohet me shefin Mojsiloviq: Ushtria serbe në shkallën e parë të gatishmërisë për luftë
Sindikatat s’tërhiqen – duan pagë minimale 400 euro
”Flakë” në Gjilan, rezultat i ngushtë në mes Lutfi Hazirit dhe Alban Hysenit

Hedhja e reçipetave në skenë gjatë performances së një artisti është kthyer tashmë në trendin e kohës. Ishte këngëtari kolumbian Maluma që e nisi këtë “modë” dhe më pas u përhap kudo te artistë në mbarë botën.

Në Shqipëri i ndodhi fillimisht Olsi Bylykut, ndërsa pak orë më parë me të njëjtën situatë është përballur dhe reperi Ledri Vula.

Ky i fundit, pavarësisht se tashmë është në një marrëdhënie të konsoliduar me Sara Hoxhën, me të cilën kanë edhe një vajzë, e ka marrë me sportivitet.