Fero publikon foto të 30-vjeçarit që u vra në Ferizaj: Allahu në Xhenet

HomeLajme

Fero publikon foto të 30-vjeçarit që u vra në Ferizaj: Allahu në Xhenet

Gazeta Sinjali raportoi për një vrasje e cila ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj, ku si pasojë mbe

Lutfi Haziri kritikon qeverinë për mos ndarjen e buxhetit për Stadiumin: Kjo është goditje për Gjilanin, por ne nuk do ta lejojmë
Sot vranët dhe me shi, në viset malore edhe borë
“E kishim shtyllë të shtëpisë”/ ndahet nga jeta nëna e Kryetarit të Vitisë

Gazeta Sinjali raportoi për një vrasje e cila ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj, ku si pasojë mbeti i vrarë 30-vjeçari Gazmend Hyseni.

Në këtë zënkë, e cila përfundoi me fatalitet për 30-vjeçarin Gazmend Hyseni, është i përfshirë vëllau i reperit Buta, Qendrim Januzi, i cili është i dyshuar për vrasje.

Ndërsa, reperi nga Gjilani, Fero, ka shpërndarë në Insagram një foto bashkë me viktimën, për të cilin është lutur “Allahu n’xhenet vlla”.

May be an image of 2 people, beard, people sitting, people standing, indoor and brick wall

Policia e Ferizajt përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se një person ka mbetur i vrarë në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj.

/GazetaSinjali/