Fisnik Syla: Jam bërë pishman për lidhjen me Fjolla Morinën

HomeLajme

Fisnik Syla: Jam bërë pishman për lidhjen me Fjolla Morinën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka qenë prej më shumë se një vit në një lidhje dashurie me biznesmenin nga Gjilani, Fisnik Syla. Roma

Ekspertët optimistë për liberalizim të vizave në fundvit, migrimi i pashmangshëm
Alban Hyseni: S’e gënjej opinionin – Më 15 shtator tregojmë kur përfundojnë punimet në stadiumin e Gjilanit
“Rrezik për sulm terrorist”, organizatat e huaja paralajmërojnë punëtorët që t’i shmangin qendrat tregtare në Kosovë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka qenë prej më shumë se një vit në një lidhje dashurie me biznesmenin nga Gjilani, Fisnik Syla.

Romanca e tyre bëri bujë të madhe në media e showbizin shqiptar, madje u komentua për çdo detaj e veprim që bënë.

Foto: Arkiv

“Unë jam një njeri që kur të ha, të pi e të fle me dikë nuk flas keq për atë njeri pa marrë parasysh se çfarë më ka bërë ai njeri keq apo nuk është karakteri im të flas me të, ka mbaruar gjithçka dhe nuk kisha pasur qejf kurrë që të flas për atë person”, u shpreh ai.

“Jeni bërë pishman për atë marrëdhënie”, ka vazhduar më tej pyetja e moderatorit së cilës Syla iu përgjigj: “Po, jam bërë pishman”.

Foto: Arkiv

Lidhja e ish-çiftit përfundoi gjatë këtij viti, ndonëse u akuzuan e dolën disa detaje në lidhje me pushimin që patën vitin e kaluar në ishujt Maldive.