”Flakë” në Gjilan, rezultat i ngushtë në mes Lutfi Hazirit dhe Alban Hysenit

HomeLajme

”Flakë” në Gjilan, rezultat i ngushtë në mes Lutfi Hazirit dhe Alban Hysenit

Komisioni Qendror Zgjedhor po vazhdon numërimin e votave në kuadër të komunës së Gjilanit. Deri më tani janë numëruar 25.84% të votave në këtë komu

Këto janë masat e reja që u propozuan nga ministri Vitia në takim me kryetarët e Komunave
Arrestohet shoferi i automjetit që shkaktoi mbrëmë aksidentin në Gjilan
Alban Hyseni: S’e gënjej opinionin – Më 15 shtator tregojmë kur përfundojnë punimet në stadiumin e Gjilanit

Komisioni Qendror Zgjedhor po vazhdon numërimin e votave në kuadër të komunës së Gjilanit.

Deri më tani janë numëruar 25.84% të votave në këtë komunë.

Sipas këtij numërimi Alban Hyseni nga Lëvizja Vetëvendosje mori 45,37% të votave.

Kurse Lutfi Haziri nga LDK ka arritur të grumbullojë 42,32%, transmeton lajmi.net.

Derisa vazhdon numërimi i votave nga KQZ, përfaqësuesit e të dyja partive janë deklaruar optimist për rezultatet./Lajmi.net/