Flet Ismet Munishi, pas shkarkimit nga Gjilani: Kush me njeh e din se e boj punën me zemër dhe përkushtohem 100%

HomeSport

Flet Ismet Munishi, pas shkarkimit nga Gjilani: Kush me njeh e din se e boj punën me zemër dhe përkushtohem 100%

Kryetrajneri i SC Gjilanit sot është shkarkuar nga pozita të cilen e mbante në klub shkruan 06 Press. E pas kësaj aventure që përfundoi pa titull,

E frikshme: Futbollistët e FC KIKA përfundojnë në spital, me këmbë e hundë të thyera
EKSKLUZIVE: Gjilani kërkon pikët në tavolinë ndaj Dukagjinit, mungon vendimi nga Apeli
Alban Hyseni tregon pse kanë ngecur punimet në stadiumin e qytetit në Gjilan
Kryetrajneri i SC Gjilanit sot është shkarkuar nga pozita të cilen e mbante në klub shkruan 06 Press.
E pas kësaj aventure që përfundoi pa titull, ka reaguar edhe vet Ismet Munishi.
Ky është postimi i tij:
Prej ditës së parë deri më sot isha shumë krenarë që isha në bankinën e klubit të madh SC Gjilani!
Falenderoj presidentin Florim Zuka për mundësinë dhe përkrahjen që ma dha,tifozërinë Skifterat që së bashku ndajtem gezime e kohëve te fundit edhe hidhërime për fat te keq !
Kush me njeh e din se e boj punën me zemër dhe përkushtohem 100%, por për fat të keq kjo nuk ishte e mjaftueshme që ne të dalim kampion për qka edhe vendosem ti ndajm rruget.
E falenderoj stafin për bashkëpunimin shumë të mirë që kishim dhe ju deshiroj suksese ne Evropë.
Dhe ne fund qershinë e kam për futbollistët e mi që i dua shumë dhe i lus te vazhdojnë me krenari, ti mbrojn ngjyrat e klubit të madh SC Gjilani !