Gjendet pa shenja jete një person në Zhegër

HomeLajme

Gjendet pa shenja jete një person në Zhegër

Një person i moshuar është gjetur pa shenja jete afër fshatit Zhegër raporton 06 Press. Sipas një qytetari i cili ka dashur të mbetet anonim, i ka

Hoti reagon pasi Kurti përmendi luftën: Nga Kosova duhet të dërgohen mesazhe pozitive
Miratohet në parim Projektligji për Dërgimin e FSK-së Jashtë Vendit
Vrasjet në Kosovë fenomen shqetësues, vetëm këtë vit u vranë 19 persona

Një person i moshuar është gjetur pa shenja jete afër fshatit Zhegër raporton 06 Press.

Sipas një qytetari i cili ka dashur të mbetet anonim, i ka treguar redaksisë së 06 Press se personin e kishin vërejtur fëmijët derisa ishin duke u kthyer nga mali dhe menjëherë i kanë lajmëruar Policinë.

Në vendngjarje sipas këtij qytetari raportohet se kanë dal Policia dhe Ambulanca ku kanë konstatuar vdekjen e tij .

Për detaje tjera 06 Press do ju mbaj të informuar.