Gjilan: Arrestohen dy persona për posedim të marihuanës

HomeLajme

Gjilan: Arrestohen dy persona për posedim të marihuanës

Në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan janë arrestuar dje dy persona për posedim të marihuanës. Njoftimi i policisë përmes raportit 24 orësh Rr. Mul

Kurti emëron Ardita Sinanin, këshilltare Politike për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc
Propozimi i deputetit të VV-së: Të tërhiqen 227 milionë euro nga Trusti
Tejkalon në vijë të plotë, kundërvajtësit Policia e Gjilanit i merr patentë shoferin për tre muaj

Në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan janë arrestuar dje dy persona për posedim të marihuanës.

Njoftimi i policisë përmes raportit 24 orësh

Rr. Mulla Idrizi, Gjilan, 19.05.2022-13:50. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar marihuanë me peshë tek njëri 0.50 gram ndërsa tjetri 062 gram.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.