Gjilan: Arrestohet personi që po kërkohej nga Policia

HomeLajme

Gjilan: Arrestohet personi që po kërkohej nga Policia

Rr. Esat Berisha, Gjilan, 24.02., 2022 – 12:00. Në bazë të urdhëresës ës Gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull Kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit, njofton policia.

Mërgimtari: Veç 200 euro i kam marrë me vete, këtu pres me m’pagu
Eurodeputeti austriak: Heqja e vizave për Kosovën është urgjente dhe e rëndësishme
Aksident i rëndë afër Banjës së Dobërçanit

Rr. Esat Berisha, Gjilan, 24.02., 2022 – 12:00. Në bazë të urdhëresës ës Gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull Kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit, njofton policia.