Gjilan, burri e sulmon në vendin e punës ish-bashkëshorten

HomeLokale

Gjilan, burri e sulmon në vendin e punës ish-bashkëshorten

Një person është arrestuar në Gjilan të martën pasi dyshohet se e ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshortin e tij derisa ajo ishte në vend të punës. M

Sot gjatë ditës së bashku me ekipin e PDK-së vizituam Shërbimin e Zjarrfikësve në Gjilan
Kryetari Alban Hyseni dhe drejtorët komunalë kanë raportuar për punën 100-ditëshe të qeverisjes dhe planifikimin
Fidanishtja i ofron përkrahje të plotë Lutfi Hazirit dhe listës së LDK-së

Një person është arrestuar në Gjilan të martën pasi dyshohet se e ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshortin e tij derisa ajo ishte në vend të punës.

Me vendim të prokurorit të shtetit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar nën dyshimin se përderisa viktima femër kosovare ishte në orarin e punës ishte sulmuar fizikisht nga ish bashkëshorti i saj. Me vendim të prokurorit të shtetit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.