Gjilan: E rrahu ish të dashurën në motel, arrestohet nga Policia

HomeLajme

Gjilan: E rrahu ish të dashurën në motel, arrestohet nga Policia

Një person është arrestuar ditën e djeshme pasi e ka rrahur ish të dashurën e vet. Ngjarja ka ndodhur në një nga motelet e Gjilanit. Rastin e ka

Një person është arrestuar ditën e djeshme pasi e ka rrahur ish të dashurën e vet.

Ngjarja ka ndodhur në një nga motelet e Gjilanit.

Rastin e ka konfirmuar për Radio Star zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilan Ismet Hashani.

“Ankuesja Kosovare ka raportuar në stacionin policor në Gjilan se pas një mosmarrëveshje është sulmuar nga i dyshuari me të cilin kanë bashkjetuar deri sa ishin duke qëndruar në një motel në rrethinë të Gjilanit.

Me këtë rast ajo ka pësu lëndime të lehta trupore sipas raportit mjekësor. I dyshuari është arrestu nga policia e kosovës dhe pas procedurave ligjore me vendim të prokurorit të shtetit është ndalë më mbajtje për 48 orë nën akuzën për ” Dhunë në familje”.

Ai theksoi se viktima ka marrë trajtim mjekësor për shkak të lëndimeve që ka marrë”.