Gjilan/ Hajnat vjedhin para në kishë

HomeLajme

Gjilan/ Hajnat vjedhin para në kishë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se disa persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në objektin e kishës dhe kanë vjedhur rreth 700 dinar të Serbisë, shkruan Gazeta Sinjali. Ngjarja dyshohet se ka ndodhur në Ranillug të Gjilanit. Sipas policisë rasti është ende duke u hetuar. /GazetaSinjali/

Ministria zyrtarisht lypi listën e grevistëve për t’ua ndalur pagat
Përfaqësuesit e Luginës së Preshevës kanë një kërkesë për Kurtin pas vendimit për targa
Arrestohet shoferi i automjetit që shkaktoi mbrëmë aksidentin në Gjilan

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se disa persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në objektin e kishës dhe kanë vjedhur rreth 700 dinar të Serbisë, shkruan Gazeta Sinjali.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur në Ranillug të Gjilanit.

Sipas policisë rasti është ende duke u hetuar.

/GazetaSinjali/