Gjilan, i dyshuari kapet me kokainë, ik nga policia dhe vetaksidentohet

HomeLajme

Gjilan, i dyshuari kapet me kokainë, ik nga policia dhe vetaksidentohet

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi i është gjetur 0.80 gramë kokainë. Policia ka shtuar se i dyshuari ka tentuar të ik duke shtyrë zyrtarët

ATK gjobit 62 kompani që nuk kanë arkë fiskale dhe nuk lëshojnë kuponë fiskalë
Pritet të ketë rritje të çmimit të grurit
Largohen tre kosovarë nga Ukraina, kjo ishte arsyeja pse lufta i zuri atje

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi i është gjetur 0.80 gramë kokainë.

Policia ka shtuar se i dyshuari ka tentuar të ik duke shtyrë zyrtarët policor dhe ka bërë vetë-aksident.

Pas kësaj, është theksuar se i dyshuari është dërguar në spital.

Me vendim të prokurorit të rastit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në ora 08:30.