Gjilan: Në tri raste të ndara, arrestime për posedim të substancave narkotike

HomeLajme

Gjilan: Në tri raste të ndara, arrestime për posedim të substancave narkotike

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në Gjilan, në tri raste të ndara, janë arrestuar të dyshuar për posedim të substancave narkotike – marihuanë

Ankesat e doktorëve të tjerë dhe kandidatëve për drejtor të spitalit janë refuzuar nga Komisioni i Ankesave të SHKSUK-së, Arsim Emini është drejtor i Spitalit të Gjilanit
Shtetasi serb merr peng autobusin në Gjermani
Dita e fundit e bllokadave në Jarinje dhe Bërnjak

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në Gjilan, në tri raste të ndara, janë arrestuar të dyshuar për posedim të substancave narkotike – marihuanë.

Ja raporti i policisë:

POSEDIM I SUBSTANCAVE NARKOTIKE

·         Rr. Xhemail Hyseni, Gjilan 11.01.2022-19:40 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur në posedim dhe konfiskuar 3.10 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

·         Gjilan 11.01.2022 – 19:50 Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi gjatë kontrollit te i njëjti janë gjetur në posedim dhe konfiskuar 0.74 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

·         Rr. Kumanovës, Gjilan 11.01.2022 -19:50.  Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur në posedim dhe konfiskuar 0.77 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt. /2LONLINE/