Gjilan/ Vetura e motoçikleta përplasen, një person lëndohet

HomeLajme

Gjilan/ Vetura e motoçikleta përplasen, një person lëndohet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Gjilanit, ku një veturë dhe një motoçikletë janë përplasur mes vete, shkruan Gazeta Sinjali. Siç n

1 milion e 885 mijë e 448 persona kanë të drejtë vote të dielën
Flet vëllai i të arrestuarit në Viti: Erdhi me mua, ishte në gjendje të dehur
Burri në Gjilan: Gruaja mori fëmijët dhe iku

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Gjilanit, ku një veturë dhe një motoçikletë janë përplasur mes vete, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç njofton sinjalizuesi i Sinjalit, aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:30.

Nga ky aksident ka pësuar lëndime shoferi i motoçikletës, i cili është dërguar në Emergjencën e Gjilanit.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të konfirmimit zyrtar.

/GazetaSinjali/