Gjilanasi i rrah nanën e babën, përfundon në pranga

HomeLajme

Gjilanasi i rrah nanën e babën, përfundon në pranga

Policia njofton së ka arrestuar një person nga Gjilani pasi ai ka sulmuar fizikisht nënën dhe babanë e tij. Sipas viktimave i dyshuari këtë gjë e përsëritë në vazhdimësi ndaj tyre. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Kryetari i Gjilanit Alban Hyseni pret në takim drejtorin gjeneral të KEDS-it, Alpin Dogan
Trendi i rritjes së çmimeve: Edhe taksitë shqyrtojnë ndryshimin e tyre
Mushkolaj: A po jeton Albini në Kosovë? Gjithçka është shtrenjtuar

Policia njofton së ka arrestuar një person nga Gjilani pasi ai ka sulmuar fizikisht nënën dhe babanë e tij.

Sipas viktimave i dyshuari këtë gjë e përsëritë në vazhdimësi ndaj tyre.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.