Gjindet një person pa shenja jete tek Liqeni Livoçit, dyshohet se ka kryer vetëvrasje

HomeLajmeLokale

Gjindet një person pa shenja jete tek Liqeni Livoçit, dyshohet se ka kryer vetëvrasje

Sot gjatë ditës një person i moshës 52 vjeç është gjendur pa shenja jete tek Liqeni i Livoqit në Gjilan raporton 06 Press. Këtë e ka konfirmuar zëd

Dedikimi prekës i dr. Ajhane Sefiut pas humbjes së djalit 34-vjeçar
Livoqi i Ulët dy ditë pa energji elektrike, KEDS-i shkakton miliona euro dëme në amvisëri
Banorët e qendrës së Gjilanit po kundërshtojnë ndërtimin e objektit të Bashkësisë Islame, e quajnë të kundërligjshëm

Sot gjatë ditës një person i moshës 52 vjeç është gjendur pa shenja jete tek Liqeni i Livoqit në Gjilan raporton 06 Press.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Gjilan Ismet Hashani.

“Ju njoftojm se rreth ores  13:31 të datës 24.12.2022, Policia e Kosovës në Gjilan e ka mar një informatë se një person pa shenja jete gjendet te Penda e fshatit Livoqi I Epërmë –  Gjilan, sipas te dhenave te para personi është shtetas i Kosovës rreth 52 vjeq. Njesitet Policore Patrulluese jane ne sigurimin e vendit të ngjarjes.

Hetimet rajonale dhe prokurori i shtetit kanë dalë në vendin e ngjarjes. Prokurori i shtetit ka urdhëruar që trupi i pa jetë të dërgohet në IML, gjersa rasti po hetojet si vdekje e dyshimt”./radiostar/