Gjuajtje me armë zjarri në Gjilan

HomeLajme

Gjuajtje me armë zjarri në Gjilan

Pushimorja e një qytetari në fshatin Zhegoc i Epërm në Gjilan ka qenë shënjestër e gjuajtjeve me armë nga persona të panjohur. Pronari i pushimores

Ministri Murati: Zgjerohet skema e shtesave për fëmijë edhe për fëmijët e lindur nga viti 2015, që nga nesër mund të aplikoni
SBAShK: Shtatzënat dhe të sëmurët, të lirohen nga procesi mësimor
Kosova pritet të strehojë 20 gazetarë ukrainasë që punojnë nga distanca

Pushimorja e një qytetari në fshatin Zhegoc i Epërm në Gjilan ka qenë shënjestër e gjuajtjeve me armë nga persona të panjohur.

Pronari i pushimores ka raportuar në Polici se dikush ka zbrazur breshëri plumbash në drejtim të saj gjatë ditës së djeshme.

Policia njofton se në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe ka sekuestruar dhjetë gëzhoja të fishekëve dhe dy predha brenda në pushimore.

Hetimet për këtë rast po vazhdojnë, derisa ende nuk është raportuar nëse është identifikuar ndonjë person i dyshuar.