Grabitje e armatosur në një lokal në Gjilan

HomeLajme

Grabitje e armatosur në një lokal në Gjilan

Një lokal ku bëhen pagesat në qytetin e Gjilanit është grabitur pasditen e sotme nga disa persona me maska dhe të armatosur, mbrapa Stacionit të Autob

Një lokal ku bëhen pagesat në qytetin e Gjilanit është grabitur pasditen e sotme nga disa persona me maska dhe të armatosur, mbrapa Stacionit të Autobusëve

Personat ende të paidentifikuar kanë hyrë në një lokal ku aty bëhen pagesa të ndryshme, sipas një qytetari i cili ka treguar për Radio Star, gjatë grabitjes ka pas edhe të shtëna.

I njejti person ka treguar se në vendngjarje janë paraqitur menjëherë Policia e Kosovës

Për detaje tjera do ju mbajmë të informuar.