Gruaja e Lutës, sikur t’ishte binjake me tri qikat e saj

HomeShowbiz

Gruaja e Lutës, sikur t’ishte binjake me tri qikat e saj

Gruaja dhe 3 vajzat e ish – kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, bëhen shpesh pjesë e medias rozë pasi nuk mungojnë me postime në rrjetet sociale ku

Gruaja dhe 3 vajzat e ish – kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, bëhen shpesh pjesë e medias rozë pasi nuk mungojnë me postime në rrjetet sociale ku janë mjaft aktive.

Që të tri vajzat kanë arritur me mijëria ndjekës në llogaritë e tyre në Instagram të cilat dallohen për stlin dhe bukurinë, shkruan “Kosovarja”.

Me sa duket gjithë bukurinë dhe sharmin e kanë marë nga e ëma e tyre.

Kjo gjë shihet në fotogtrafitë e fundit që ka postuar njëra nga vajzat, Lotina, ku kanë pozuar krahë të ëmës e që nuk vërehet të jetë e ëma por sikur të ishte binjake me të bijat.

  

Me veshje elegante Lutfiu duhet të jetë krenar për katërshen që ka në mbështetje.