Haradinaj publikon fjalimin e tij ku lutej që të mos votohej Gjykata Speciale (VIDEO)

HomeLajme

Haradinaj publikon fjalimin e tij ku lutej që të mos votohej Gjykata Speciale (VIDEO)

Sot kur Salih Mustafa u dënua me 26 vjet burgim nga Gjykata Speciale në Hagë, anëtari i AAK-së, Daut Haradinaj, ka publikuar në llogarinë e tij në

Përurohen tri dhoma burimore në shkollat e Gjilanit për zhvillimin dhe stimulimin e fëmijëve me nevoja të veçanta​
Fifi shfaqet me maskë të oksigjenit: Dua të më kthehet zëri im, dua të frymoj
Ka mjaftueshëm miell, Kosova nuk importonte nga Ukraina dhe Rusia

Sot kur Salih Mustafa u dënua me 26 vjet burgim nga Gjykata Speciale në Hagë, anëtari i AAK-së, Daut Haradinaj, ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook një pjesë të fjalimit në Kuvend, ku i kishte bërë lutje deputetëve që të mos e votonin gjykatën në fjalë.

“Po ju kqyri në sy dhe po ju lus që mos ta votoni Gjykatën Speciale”, kishte thënë Haradinaj.