Hoti thumbon kryeminstrin Kurtin: Adresa e të gjitha adresave është Shtëpia e Bardhë

HomeLajme

Hoti thumbon kryeminstrin Kurtin: Adresa e të gjitha adresave është Shtëpia e Bardhë

Avdullah Hoti, ka thumbuar kryeministrin, Albin Kurtin për vizitën e tij në ShBA, raporton Gazeta Sinjali. Përmes një postimi në Facebook, ish-kr

Kosovari nervozohet në kolonë, plagos një person në këmbë vetëm pse i ra borisë
LDK Gjilan: Në 8 vitet tona qeverisëse gruaja gjilanase gëzonte pozita të larta vendimmarrëse sepse pa fuqizimin e rolit të gruas në vendimmarrje nuk mund të kemi shoqëri demokratike
Të shtunën dhe të dielën qytetarët mund të vaksinohen edhe në Aeroportin e Prishtinës

Avdullah Hoti, ka thumbuar kryeministrin, Albin Kurtin për vizitën e tij në ShBA, raporton Gazeta Sinjali.

Përmes një postimi në Facebook, ish-kryeministri nuk ka hezituar t’i jap kritika Kurtit, madje vizitën e tij në ShBA e ka quajtur “shëtitje”.

Sipas Hotit, vizita në Shtëpinë e Bardhë mundëson qasje të suksesshme në të gjitha adresat tjera, e jo e kundërta.

“Shëtitje në shumë adresa, përpos në adresën që për botën demokratike, dhe për shqiptarët në veçanti, është adresa e të gjitha adresave: Shtëpia e Bardhë.Parimisht, vizita në Shtëpinë e Bardhë mundëson qasje të suksesshme në të gjitha adresat e tjera, e jo e kundërta”, ka shkruar Avdullah Hoti.