Hyseni për protestën e PSD-së: Një nga protestat e rralla për një kauzë reale

HomeLajme

Hyseni për protestën e PSD-së: Një nga protestat e rralla për një kauzë reale

Anëtari i LDK-së, Skender Hyseni ka reaguar për protestën e organizuar nga PSD, kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike. Ai këtë e  quajti si nj

Ndërron jetë në moshen 28 vjeçari nga Gjilani, Liridon Kurtalani
Kurti u drejtohet serbëve: Mos bini pre e manipulimeve, mos bojkotoni institucionet e Kosovës
Kurti e Sveçla dalin në konferencë për media në orën 13:00

Anëtari i LDK-së, Skender Hyseni ka reaguar për protestën e organizuar nga PSD, kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike.

Ai këtë e  quajti si një nga protestat e rralla për një kauzë reale, përcjell Klankosova.tv.

“Protesta e PSD-së sot është, mbase një nga protestat e rralla për një kauzë reale, tokësore, në interes të qytetarit të Kosovës. Protestë kundër mashtrimit dhe manipulimit!Në të njejtën kohë, kjo protestë shpërfaqi lakuriq mjerimin e opozitës parlamentare të Kosovës. Opozitë kalkulante, pothuaj inekzistente. Opozitë, larg halleve dhe interesave qytetare”, ka shkruar Hyseni në Facebook.