Hyseni pret në takim një delegacion të policisë në krye me drejtorin e Drejtorisë Rajonale, kolonel Agron Rukiqi

HomeLajme

Hyseni pret në takim një delegacion të policisë në krye me drejtorin e Drejtorisë Rajonale, kolonel Agron Rukiqi

Gjilan – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka pritur sot në takim një delegacion të policisë në krye me drejtorin e Drejtorisë Rajonale, k

Ukrainasit i frikësohen mungesës së ushqimit, zbrazen raftet në supermarket
Policia në Gjilan mirëpret bashkatdhetarët, i ofron ujë të ftohtë dhe mirëseardhje në vendlindje
Autobusit kosovar i shpërthen goma, mërgimtarët që u nisën në Stuttgart mbesin një kohë në rrugë

Gjilan – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka pritur sot në takim një delegacion të policisë në krye me drejtorin e Drejtorisë Rajonale, kolonel Agron Rukiqi.

Hyseni pasi e falënderoi për vizitën kolonelin Rukiqi, ka konfirmuar bashkëpunimin e Komunës me policinë në funksion të sigurisë së qytetarëve.

Në këtë takim, Hyseni është shprehur, po ashtu, se do të angazhohet që objekti i Drejtorisë Rajonale të përfundohet sa më parë, sikurse edhe që do të bëhet funksionalizimi i kamerave të sigurisë.

Kurse, drejtori i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Gjilan, kolonel Agron Rukiqi, e ka falënderuar kryetarin Hyseni për pritjen, derisa u dakorduan që edhe në të ardhmen takimet të jenë të vazhdueshme në funksion të sigurisë publike./rajonipress/