Hyseni: Rrugët e fshatit Cërnicë po shtrohen me asfalt dhe banorëve po ju ofrojm infrastrukturë moderne

HomeLajme

Hyseni: Rrugët e fshatit Cërnicë po shtrohen me asfalt dhe banorëve po ju ofrojm infrastrukturë moderne

Kryetari Hyseni, ka parë nga afër punimet në fshatin Cërnicë. Hyseni përmes një statusi në ‘facebook’, ka thënë se banorëve të fshatit Cërnicë po j

Qentë e shumtë endacak që po shfaqen kudo nëpër rrugën
Mbi 100 mijë banorë të regjistruar nga 1 tetori në Preshevë dhe Bujanoc
Gjilan: Arrestohet personi i kërkuar me urdhëresë të Gjykatës

Kryetari Hyseni, ka parë nga afër punimet në fshatin Cërnicë.

Hyseni përmes një statusi në ‘facebook’, ka thënë se banorëve të fshatit Cërnicë po ju mundësojm infrastrukturë moderne e qasje më të lehtë e më të shpejtë për në qytet.

Shkrimi i plotë:

Nga rrugë me gropa e mungesë asfalti, rrugët e fshatit Cërnicë po shtrohen me asfalt, duke iu mundësuar kështu banorëve infrastrukturë moderne e qasje më të lehtë e më të shpejtë për në qytet🛤🚧.

Po kujdesemi për infrastrukurën e çdo fshati. 🙌