I dehur shkon te shtëpia e ish-gruas në Gjilan dhe e kërcënon

HomeLajme

I dehur shkon te shtëpia e ish-gruas në Gjilan dhe e kërcënon

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi i njëjti dyshohet për dhunë në familje. I dyshuari, derisa ishte në gjendje të dehur i kishte shkuar te

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi i njëjti dyshohet për dhunë në familje.

I dyshuari, derisa ishte në gjendje të dehur i kishte shkuar te shtëpia ish-bashkëshortes së tij dhe e kishte kërcënuar.

Rasti dyshohet të ketë ndodhur dje rreth mesditës, në qytetin e Gjilanit.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.