I pa pranueshëm lajmi për vdekjen e Lindit, Valdrini thotë se do ta kujtojë për humorin dhe energjinë që na ka dhënë ai të gjithëve

HomeLajme

I pa pranueshëm lajmi për vdekjen e Lindit, Valdrini thotë se do ta kujtojë për humorin dhe energjinë që na ka dhënë ai të gjithëve

Një lajm të trishtë sot në orët e para të mëngjesit kanë marrë shumë qytetarë të Gjilanit, për vdekjen e të riut dhe muzicientit gjilanas Lind Ibrahim

Hyseni: Ndryshimin në Gjilan mund ta bëjmë edhe me PDK-në
Haziri: Shtëpia e modës Menakon është e njohur kudo, është brendi i Gjilanit me të cilin krenohemi
Lajm i trishtë: Ndërron jetë nxënësi i shkollës “Selami Hallaçi”, Ajan Halimi

Një lajm të trishtë sot në orët e para të mëngjesit kanë marrë shumë qytetarë të Gjilanit, për vdekjen e të riut dhe muzicientit gjilanas Lind Ibrahimit shkruan Radio Star.

Shumë kolegë dhe shokë të Lindit, e patën të vështirë të pranojn lajmin për vdekjen tij, një ndër ta edhe shoki i grupit Valdrin Halimi, i cili për një kohë ishin antarë të grupit muzikor ‘THC Band’.

Valdrini përmes një shkrimi në facebook, ka thënë se i pa imagjinushme dhe i pa pranueshëm lajmi për vdekjen e Lindit.

Shkrimi i plotë:

E pa imagjinushme, e pa pranushme…
Vllavi jone ”Lindushi” na la per ta kujtu deri ne boten tjeter😢💔

Lindush djali kemi me t’kujtu gjithehere me t’keshmet e hajgaret dhe energjine qe na ke dhane te gjitheve.

O brudi jem ki me na mungu shume u takofshem atje ku t’jesh ti 🤍 e Prehu ne paqe my brudi 🤍💔