Kapet hajni në flagrancë duke vjedhur në një market në Gjilan

HomeLajme

Kapet hajni në flagrancë duke vjedhur në një market në Gjilan

Gjilan – Në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti është kapur në flagrancë duke vjedhur nga një market, pronë e viktimës mashkull kosovar. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës.

Riad Rashiti sqarohet për rritjen e tatimit në pronë, tregon se rritjen e ka bërë Ministria e Financave
Ka mjaftueshëm miell, Kosova nuk importonte nga Ukraina dhe Rusia
Kurti: Largimi i të rinjve s’po ndodh se s’ka vende pune, por s’po gjejnë punë në profesionet e tyre

Gjilan – Në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti është kapur në flagrancë duke vjedhur nga një market, pronë e viktimës mashkull kosovar.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës.