“Këndi i vdekur” nuk vlen për Lukakun, dyfishohet epërsia (VIDEO)

HomeSport

“Këndi i vdekur” nuk vlen për Lukakun, dyfishohet epërsia (VIDEO)

Romelu Lukaku ka shënuar golin e 68-të për kombëtaren, duke i dhënë epërsinë e dyfishtë ndaj Francës. Ndeshje kjo e vlefshme për gjysëmfinalen e Ligës së Kombëve. Skuadra e drejtuar nga Roberto Martinez ka shënuar dy gola të shpejt, për ta lënë shumë mbrapa Francës. Golin mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

Është shitur një numër i konsiderueshëm i biletave, “Intelektualët” vendosen në lindje
Zyrtare: Bernard Challandes shkarkohet nga detyra e përzgjedhësit
Kompletohen grupet në Ligën e Kampionëve: Super ndeshje, grupe të vdekjes dhe gjithçka tjetër

Romelu Lukaku ka shënuar golin e 68-të për kombëtaren, duke i dhënë epërsinë e dyfishtë ndaj Francës.

Ndeshje kjo e vlefshme për gjysëmfinalen e Ligës së Kombëve.

Skuadra e drejtuar nga Roberto Martinez ka shënuar dy gola të shpejt, për ta lënë shumë mbrapa Francës.

Golin mund ta shikoni duke klikuar KËTU.