Kërcënohen dy zyrtarë policorë në Gjilan

HomeLajme

Kërcënohen dy zyrtarë policorë në Gjilan

Dy zyrtarë policorë janë penguar dhe janë kanosur nga një person, mëngjesin e djeshëm, rreth orës 09:20, në Gjilan, raporton Gazeta Sinjali. Zyrtarët policorë ishin në kryerje të detyrës, kur u kanosen nga një person. Pasi që ka kanosur policët, i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur dhe ende nuk është arrestuar, njofton policia.

Sot bëhet varrimi i veprimtarit të çështjes kombëtare, Shaip Zeka
Kurti: Jam optimist se brenda pak muajsh mund të arrijmë marrëveshje me Serbinë
Përfaqësuesit e Luginës së Preshevës kanë një kërkesë për Kurtin pas vendimit për targa

Dy zyrtarë policorë janë penguar dhe janë kanosur nga një person, mëngjesin e djeshëm, rreth orës 09:20, në Gjilan, raporton Gazeta Sinjali.

Zyrtarët policorë ishin në kryerje të detyrës, kur u kanosen nga një person.

Pasi që ka kanosur policët, i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur dhe ende nuk është arrestuar, njofton policia.